Укуси кліщів

8a30578cb994

Кліщі.
Існує багато думок про те, як їх видаляти, але переважно вони всі смішні і не доречні.
Отже, спочатку я займуся тим, чим займаються герої передачі «Руйнівники міфів».
Міф 1. Всі чомусь вважають, що кліщі, як досвідчені десантники, сидять на верхівках дерев і чекають саме на вас, і як тільки вони вас побачили, — стрибають вам на голову.  Насправді кліщі не піднімаються вище коліна. Тобто кліщі сидять в траві. Не на деревах, не в кущах.
Міф 2. Знайшли в собі кліща. Треба поставити гайку і налити туди олії. Наче кліщ задихнеться і втече)))) Просто подумайте скільки такому маленькому створінню треба того кисню.
Міф 3. Знайшли в собі кліща. Треба полити його спиртом. Сенсу взагалі не розумію. Наче кліщ стане п’яний і просто не буде мати сили триматися за вас)
Міф 4. Знайшли в собі кліща. Взяти пінцет чи колечко і витягнути його. Для цього є спеціальні засоби.
Міф 5. Знайшли в собі кліща. Посипаємо його сіллю. Незнаю чого хочуть цим добитися, але кліщу це не заважає.
Чим небезпечні укуси кліща? Ці маленькі створіння можуть переносити в собі вірус кліщового енцефаліту і бактерію, що спричиняє хворобу Лайма.
Кліщовий енцефаліт — це дійсно небезпечне захворювання, можливий летальний кінець. Хвороба Лайма — не смертельна, але неприємна.
Отже, як цьому всьому запобігти.
1. Йдете в ліс — одягайтеся. Штани заправляйте в шкарпетки, а футболку в штани — тоді кліщ до вас не пробереться.
2. Прийшли додому — взяли кохану людину, — і оглядаємо один одного ВСЮДИ!
3. Знайшли в собі кліща. Не займатеся тим, що описано в міфах! Покладіть в свою автомобільну чи домашню аптечку спеціальний засіб для витягання кліщів.  Ми ж в Європу йдемо. Захватіть кліща і плавно, легко потягніть прокручуючи проти годинникової стрілки. Після того як видалили кліща, — промийте рану антисептиком, і все.
Кліща необхідно відправити в лабораторію на аналіз.

АВТОР:Вус Ярослав