Шина SAM Splint, Soft Shell

Укорочена версія шини Sam Splint з м’якою підкладкою Soft Shell маскувального кольору (зеленого, під траву)

Sam Splint — це загальновизнаний стандарт медичної допомоги при переломах, вивихах і зміщеннях. Ідеально підходить для  походів, туризму, полювання, риболовлі, виживання і будь-яких інших активностей, під час яких можна зіткнутися з непередбаченою травмою. Більш того: застосування шини Sam Splint не обмежуються тільки землею — вона присутня навіть в космосі і використовується на шатлах НАСА.

Шина виготовлена ​​з тонкого шару алюмінію, покритого з усіх боків ізолюючим матеріалом ( «губкою» з закритими порами). Завдяки такому методу виготовлення, SAM Splint не має гострих кутів і не ламається при згині. Шину можна гнути практично в будь-яку сторону, надаючи потрібної форми! Подібна гнучкість дозволяє накладати Sam Splint навіть на складні пошкоджені ділянки — переломи, вивихи, інші травми. Шина SAM Splint неймовірно легка і компактна — її можна згорнути практично до плоского стану, або ж скрутити в компактний «рулон» розміром з кулак.

Принцип роботи:
Принцип роботи Sam Splint заснований на древньому принципі будівництва: криві поверхні — міцні. Причина криється в фізиці вигнутих поверхонь, що використовується при будові мостів і фундаментів для хмарочосів. Принцип полягає в тому, що опори повинні бути побудовані з двотаврових балок  і порожнистих колон, а не важких стовпів з плоскої листової сталі. Звичайний плоский шматок металу (навіть найтвердішого) легко гнеться, проте, якщо йому надати форму і внести в конструкцію кілька «жорстких кутів», наприклад у формі букви Г або П, він стане куди більш міцним.

Шині Sam Splint в більшості випадків достатньо всього трьох вигинів — вже в такому стані вона настільки міцна, що може використовуватися в якості весла для веслування або лома для льоду. Подібна міцність  з надлишком перевищує необхідну при накладенні шин. У той же час, у звичайному розігнутому стані Sam Splint настільки пластична і м’яка, що її можна, нехай і з натугою, розрізати звичайними ножицями,що дозволяє використання шини навіть однією рукою і навіть дуже сильно ослабленою людиною — наприклад одиноким туристом, який потрапив в біду.

Одним словом, Sam Splint — це універсальна шина на всі випадки життя.
При правильному підборі необхідних вигинів (як на зображенні-інструкції), Sam Splint можна накласти практично на будь-яку пошкоджену ділянку тіла і будь-яку кінцівку, включаючи шию.
Особливості :

  • Універсальна шина, яка використовується польовими медиками для знерухомлення кінцівок, наприклад, при переломах або вивихах.
  • Фіксує і імобілізує будь-яку кінцівку тіла
  • Не прилипає до ран завдяки спеціальному покриттю
  • Водо і брудостійка, не схильна до температурних впливів
  • Працює незалежно від клімату
  • Може згортатися в рулон, гнутися і згинатися як завгодно
  • Не потребує видалення перед рентгеном, що знижує ризик можливих пошкоджень
  • Практично нічого не важить
  • Багаторазова: може бути почищена, помита для повторного використання.
  • Не втрачає форми навіть при багаторазовій її заміні.

Забарвлення: маскувальна військова, з м’якою оболонкою під колір трави

Розмір:
Soft Shell 15 «(Ширина 11 см, довжина 38 см, вага 95гр)

Виробляється в США (US Trademark Registration No. 3,720,814.)