Псевдосвідомі громадяни і швидка

d1bc98f21735

Всі ми плавно йдемо до Європи і це круто, але давайте згадаємо, що таке Європа??? Європа — це не прапорець на вашому авто, це навіть не значок Європи у вас на вишиванці. ЄВРОПА — це КУЛЬТУРА, яка проявляється у всьому, а отже і в екстрених службах.

Проходячи повз асоціальну людину (нагадаю, асоціальна — це та, яка відмовилася від соціуму, не працює і не платить податки, за які живуть всі державні сфери — пожежні, лікарі, поліція) — бомжа, алкоголіка, наркомана, переважна більшість ПСЕВДОсвідомих громадян подумає, що людині погано, адже вона лежить, і викличуть 103. Цим абсолютно необгрунтованим викликом швидкої ви позбавляєте чиюсь матір чи чиюсь дитину допомоги. В той час, як десь помиратиме маленька дитина, бригада швидкої буде возитися з бомжем, забере його в карету швидкої, де він обов’язково сходить у туалет (до речі, потім на цю ж каталку сідаєте чи лягаєте ви, коли карета приїжджає до вас), А ПОТІМ БРИГАДА ЗМУШЕНА ВЕЗТИ АСОЦІАЛА в лікарню, де на сусідньому ліжку може лежати ваша матір чи дитина і нюхати цього чудового пацієнта. Отак бригади змушені вчиняти, коли надходить виклик від такого ПСЕВДОсвідомого українця((( і ніяк по іншому(((

ХОЧА БОМЖУ НЕ ПОТРІБНА МЕД ДОПОМОГА, а лежить він тому, що є закон Ньютона і F=mg і направлена до центру землі.

А тепер про те, як треба поступати, якщо ви — СВІДОМИЙ УКРАЇНЕЦЬ: побачили людину, що лежить — користуємося простим Європейським алгоритмом:

  1. Подивилися, щоб вам було безпечно підійти до пацієнта, щоб вам нічого не загрожувало,
  2. Перевіряємо стан його свідомості: заговоріть до нього і потрусіть за плечі (в рукавичках!!! які мають бути з вами!!!) і тут в 99.9% випадків ви почуєте лайку від пацієнта, і зрозумієте, що йому швидка не потрібна.

Отже якщо ви ДІЙСНО СВІДОМИЙ і хочете допомогти бомжу — підніміть його, поцілуйте, заберіть додому — помийте, дайте грошей і нагодуйте — саме це і є справжня допомога.

А якщо просто скидати свою проблему на 103 — то знайте: наступного разу, коли швидка не встигне до вас приїхати, і це буде мати трагічні наслідки для вас, — навіть не думайте жалітися, бо, скоріш за все, бригада возилася з бомжем! Адже через низьку заробітну плату у нас дуже маленька кількість бригад, і навіть без асоціалів іноді не встигаємо всіх покрити.

Бомжі — не медична проблема, а соціальна!

Не витрачайте бюджетні кошти дарма!

АВТОР:Вус Ярослав