Обструкція дихальних шляхів

b43fe42485df

Обструкція дихальних шляхів (стан коли людина вдавилася)
Обструкція буває повна і неповна.
Неповна — людина кашляє, говорить і дихає. І все, що треба зробити — нахилити людину, щоб дихальні шляхи були направлені ротом донизу, саме так сила тяжіння буде допомогати викашляти стороннє тіло. Якщо ж ви будете СТУКАТИ ПО СПИНІ, бо всі так роблять, ви тільки заштовхаєте стороннє тіло глибше!!! Не можна стукати по спині!!!
Обструкція повна — біда, людина не кашляє, не говорить, не дихає. До втрати свідомості 30 — 40 с.
Відповідно, діяти треба максимально швидко.
1. Стаємо збоку пацієнта, підтримуємо його однією рукою, а іншою вистукуємо стороннє тіло ударами між лопатки, сила ударів кожного разу має збільшуватися. Робимо таких 5 ударів. Якшо це неефективно — переходимо до всім відомого прийому Хеймліха: стаємо позаду пацієнта, свою ногу ставимо між його ногами, знаходимо пупок, на 2 пальці вище пупка ставимо свій кулак, який обнімаємо своєю другою рукою, відхиляємо свою голову в бік, щоб під час прийому рятувальник не отримав травм, розводимо лікті, — і з макимальною силою тиснемо руками на пацієнта у напрямку свого підборіддя.
Таким чином рятувальник тисне на діафрагму, і стороннє тіло виштовхується залишковим об’ємом повітря, що завжди є в наших легенях.
Звісно, на словах розказувати прийоми — це неефективний метод навчання, все це треба відпрацьовувати, і я з радістю вам допоможу.
Шановні батьки, саме такі чудові іграшки як КІБЕР КУБ і призводять до обструкції. Не купуйте це своїм дітям.
Прості речі рятують життя.

АВТОР:Вус Ярослав