Ремені безпеки

dc38c34fd593Розроблені ремені безпеки були у 1885році. У 1955 році компанія Volvo розробила 3 точкові ремені безпеки, саме ті, які ви використовуєте в своїх авто.
Існує багато суперечок з приводу їхнього використання. Дійсно багато випадків, коли саме ці рятівні ремені не дали можливості людині вижити, наприклад коли авто падає у воду чи спалахує. У США щороку таким чином гине до 400 осіб.
Отже після ДТП ремінь безпеки вже ніколи не розщіпнеться. 99% ременів безпеки клинить в замку, а в більш дорогих автомобілях в момент удару ремінь безпеки затягується назад, щоб максимально сильно притягнути водія до сидіння. Тобто підчас навіть незначного ДТП, ваш ремінь клинить, і ваші шанси вибратися з авто, без спеціальних засобів, мізерні. Розрізати ремінь безпеки ножницями чи ножем майже нереально, для цього існує спеціальна штука –стропоріз. Їх вибір надзвичайно великий. Важливо пам’ятати що цей маленький рятівник повинен, так само як аптечка, лежати поруч, а не в багажнику.
Коли відсутність стропорізу (зауважте я не пишу ваш ремінь, я пишу відсутність стропорізу) дійсно може вас вбити??? – падіння авто у воду, спалахування автомобіля, дтп на залізничних переїздах, тощо.
Рекомендую слідкувати і за іншими пасажирами у вашому авто. Якщо ви прищіпнуті, а хтось інший – ні…..вас це не врятує. В момент ДТП, особливо перевороту авто, цей пасажир, який не скористався ременем, буде літати по салону авто травмуючи вас своїм тілом.
Скажу одразу досить просто, — ВИКОРИСТОВУВАТИ РЕМЕНІ ТРЕБА ЗАВЖДИ, АЛЕ ПРАВИЛЬНО.

 

АВТОР: Вус Ярослав