Псевдосвідомі громадяни і швидка

 

Всі ми плаd1bc98f21735вно йдемо до Європи і це круто, але давайте згадаємо що таке Європа??? Європа — це не прапорець на вашому авто, це навіть не значок Європи у вас на вишиванці, — ЄВРОПА — це КУЛЬТУРА, яка проявляється у всьому, а отже і в екстрених службах.
Проходячи мимо асоціальної людини, нагадаю, асоціальна — це та яка відмовилоась від соціуму, не працює і не платить податки за які живуть всі державні сфери — пожежні, лікарі, поліція, — бомжа, алкоголіка, наркомана, — переважна більшість ПСЕВДОсвідомих громадян подумає що людині погано, адже вона лежить, і викличуть 103. Оцим абсолютно необгрунтованим викликом швидкої ви позбавляєте чиюсь матір чи чиюсь дитину допомоги. В той час як десь помиратиме маленька дитина — бригада швидкої буде возитися з бомжем, забере його в карету швидкої, де він обов’язково сходить у туалет), (доречі, потім на цю ж каталку сідаєте чи лягаєте ви, коли карета приїжджає до вас), А ПОТІМ БРИГАДА ЗМУШЕНА ВЕЗТИ АСОЦІАЛА в лікарню, де на сусідньому ліжку може лежати ваша матір чи дитина, і нюхати цього чудового пацієнта. Отак бригади змушені поступати коли поступає виклик від такого ПСЕВДОсвідомого українця((( і ніяк по іншому(((
ХОЧА БОМЖУ НЕ ПОТРІБНА МЕД ДОПОМОГА, а лежить він тому що є закон Ньютона, і F=mg) і направлена до центру землі.
А тепер про те як треба поступати якщо ви — СВІДОМИЙ УКРАЇНЕЦЬ —
побачили людину що лежить — користуємося простим Європейським алгоритмом:

  1. Подивилися щоб вам було безпечно підійти до пацієнта, щоб вам нічого не загрожувало,
  2. Перевіряємо стан його свідомості — заговоріть до нього і потрусіть за плечі (в рукавичках!!! які мають бути з вами!!!) і тут в 99.9% випадків ви почуєте лайку від пацієнта, і зрозумієте що йому швидка не потрібна.
    Отже якщо ви ДІЙСНО СВІДОМИЙ і хочете допомогти бомжу — підніміть його, поцілуйте, заберіть додому — помийте, дайте грошей і нагодуйте — саме це і є справжня допомога.
    А якщо просто скидати свою проблему на 103 — то знайте, наступного разу коли швидка не встигне до вас приїхати, і це буде мати трагічні наслідки для вас, — навіть не думайте жалітися, бо скоріш за все бригада возилася з бомжем! Адже через низьку заробітьню плату в нас дуже маленька к-сть бригад, і навіть без асоціалів іноді не встигаємо всіх покрити.
    Бомжі — не медична проблема, а соціальна!

Не витрачайте бюджетні кошти дарма!

АВТОР:Вус Ярослав