Здоровий спосіб життя

0d10b8fa4424Про здоровий спосіб життя
В більшості людей в голові живуть спеціальні таракани, які відповідають за здоровий спосіб життя.
Періодично вони прокидаються і створюють безліч легенд про здоровий спосіб життя. Більшість легенд тупі і смішні, але ж люди в них вірять і повторюють. Я розгляну лише самі поширені легенди.
1. Пити свіжовитиснені соки натще. Отже людина прокинулася вранці, шлунок порожній, лише наповнений кислим шлунковим соком, і ми додамо ще свіжої кислоти, кислоти, яка окрім шкідливоі дії на шлунок потребує ще й виділення великої кількості ферментів, до чого підшлункова ще не готова, отже — панкреатит.
2. Сирі яйця натще. Та сама історія з підшлунковою і в додачу ще й сальмонельоз, про який ви можете прочитати в моіх корисних порадах.
3. Біг, особливо вечірній. Будь-яка фізична активність перед сном – не може бути корисною, адже це суперечить біологічному годиннику. А сам біг може бути корисни тільки тоді, коли ви бігаєте в хороших м’яких кросівках, по спеціальному покриттю (не асфальт), і за межами міста, не дихаючи пилом і брудом. В іншому ж випадку ви вбиваєте свої коліна та хребет.
4. Мінеральні води — Ропа, Боржомі і тд. Їх не можна пити літрами! НЕМОЖНА. Для кожноі мінеральної води є інструкція. Зазвичай це 1 столова ложка на 1 літр води, і з цього коктейлю пити по 1 ложці тричі на день. І мінеральні води необхідно пити лише за призначенням лікаря.
5. Велосипед – знову ж таки корисно якщо підійти до цього з розумом і далеко від міста з його газами. Наші коліна не розраховані на велику наргузку підчас натискання, вони розраховані на підіймання. Саме тому у професійних велосипедистів спеціальні педалі з зацепами, щоб крутити на підіймання, а не на опускання.
6. Контрасний душ – класно коли регулярно, кожного дня. Але переважно люди згадують про такий вид душу один раз на місяць, — тоді користі від нього менше ніж шкоди.
7. Йога – чомусь вважають панацеєю. Насправді не більше ніж зарядка і розтяжка. Але зарядку і розтяжку можуть робити лише ЗДОРОВІ люди. Якщо ви вже страждаєте захворюванням хребта, то на голові вам стояти неможна.
8. Вегетеріанство – взагалі патологія. Відмова від споживання м’яса спричинює анемію.

АВТОР:Вус Ярослав