Аптечки

Сьогодні порae4918787872ада надзвичайно проста — майте з собою аптечку завжди, а також відвідуйте курси домедичної допомоги.
Ваше здоров’я — у Ваших руках. За ваше здоров’я не переймається ніхто, ні держава, ні депутати, навіть ваш лікар не переймається за вас. Чим далі ви віддаляєтеся від соціуму — в ліс на шашлики, на пляж і тд — тим далі ви віддаляєтеся від благ цього соціуму — швидкої, пожежних, газовиків і тд. Тому чим далі ви забрели — тим більші мають бути ваші знання та склад вашої аптечки…
Одразу ж відповідаю на запитання — ТакТАКТак, аптечка повинна бути з вами завжди!!! В машині, на дачі, у човні і навіть в піджаку. І чим більша ваша аптечка і ваші знання — тим більше шансів у вас та ваших близьких вижити у разі екстреної ситуації.
Від чого залежить ваша аптечка? — Від ваших знань та вмінь!!! Маючи в аптечці джгут і невміючи ним користуватися — ваші шанси вижити =0!)))
Звісно аптечки бувають різними — автомобільні, туристичні, військові, домашні, офісні.
Те що продають в аптеках під назвою АПТЕЧКА з ціною 70-100 грн — це не аптечка а лиш назва) Якщо ви купили собі таку аптечку — знайте що ви оцінили своє життя в 50 грн (20 йде на чохол для аптечки)
Хороша аптечка — це аптечка зібрана вами за допомогою професіонала. Такі аптечки звісно дорожчі, але від них буде толк!!!
Опис аптечок  ТУТ!!!

АВТОР:Вус Ярослав